Odpręż się przy fioletowym zachodzie słońca – informacje i recenzja odmiany | Lokalna społeczność zajmująca się konopiami indyjskimi 420DC DC (2024)

Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś, co pomoże Ci zrelaksować się w weekend, czy pod koniec gorączkowego dnia, Purple Sunset Strain może Ci w tym pomóc. Jeśli szukasz łagodnego, uspokajającego haju, bądź na bieżąco z naszym zestawieniem tej popularnej odmiany konopi.

Purple Sunset jest idealny na dni, kiedy chcesz się zrelaksować, nie odczuwając natychmiastowej senności i ospałości. Zamiast tego sprawi, że poczujesz się szczęśliwy i podniesiony na duchu. Słodko-cytrusowy smak zapewnia łagodny haj, który może pomóc w przypadku stresu i lęku, depresji, utraty apetytu, skurczów mięśni, ADD lub ADHD.

Ta uniwersalna odmiana Indica ma wiele do zaoferowania i świetnie nadaje się do radzenia sobie z codziennym stresem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o efektach i zaletach Purple Sunset. Dowiedz się, jak smakuje i pachnie ta odmiana, abyś mógł podjąć świadomą decyzję, czy jest ona dla Ciebie!

Co to jest odmiana Purple Sunset?

Wind Down With Purple Sunset - Strain Information And Review | 420DC DC's Local Cannabis Community (1)

Purple Sunset, hybrydowa odmiana z dominacją Indici, jest krzyżówką trzech odmian konopi: Purple Punch, Mandarin Sunset i Mandarin Cookies.Rezultatem są owocowe i aromatyczne pąki, które smakują jak kwiatowe jagody i cytrusy.Ta słodka odmiana jest popularna wśród palaczy, którzy preferują aromatyczne i zmysłowe doznania podczas palenia.

Purple Sunset obiecuje swobodny i łagodny haj, który przenika przez całe ciało, rozluźnia mięśnie i relaksuje umysł. Idealny na wyciszenie po ciężkim dniu, bez poczucia senności.Odmiana ta doskonale nadaje się do leczenia lęku, stresu, utraty apetytu i schorzeń takich jak ADHD.

Z wysokimZawartość THC od 20 do 22 procent, szum Purple Sunset uderza szybko. Jednak niskiWartości CBD mniejsze niż 1 procentoznacza to, że nie jest to odmiana sprzyjająca zasypianiu. Chociaż nadal będziesz odczuwał spokojne, łagodzące stres efekty powszechnie kojarzone z mieszankami Indica.Efekty Purple Sunset uspokajają, ale nie działają uspokajająco.

Należy do Ethos Genetics,Purple Sunset jest łatwy w zakupie i uprawie. Dostępna w kilku komercyjnych przychodniach i u niezależnych sprzedawców detalicznych, nie będziesz musiał mieć trudności ze znalezieniem tej kojącej odmiany, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytku.Łagodny haj sprawia, że ​​odmiana ta jest idealna dla początkujących, średnio zaawansowanych i doświadczonych użytkowników, a także do stosowania rano lub wieczorem.

Smaki

WinogronoMiódJagodyCytrus

Aromaty

Kwiatowe jagodyCytrusPrzyprawaSłodki

Wygląd

Miętowo zielone nuggetsyGłęboko fioletowe odcieniepomarańczowe włosyBiałe trichomy

Pozytywne efekty

SzczęścieEuforyczne uczuciaSpokój
KreatywnośćRelaksLuźne mięśnie

Negatywne efekty

Suchość w ustachSuche oczyGłodnyOszołomiony

Zastosowania medyczne

Chroniczny bólWahania nastrojuDepresjaUtrata apetytu
MdłościStresADHDLęk

Smak, aromat i wygląd

Wind Down With Purple Sunset - Strain Information And Review | 420DC DC's Local Cannabis Community (2)

[Przeczytaj takżeCo to jest odmiana Miami Vice?]

Smak i zapach odmiany odgrywają ogromną rolę w tym, czy ją docenisz. Purple Sunset to pyszna odmiana o słodkiej palecie smaków.Cytrusowe nuty towarzyszą bazie winogron, miodu i jagód.Odmiana ma lekki, kwiatowy zapach, który staje się pikantny, im dłużej świecą pąki. Doświadczeni palacze docenią mieszankę słodko-kwaśnych nut z każdym wydechem.

Możliwość zidentyfikowania autentycznego pąka Purple Sunset jest ważna, niezależnie od tego, czy kupujesz go online, czy w aptece. Szczep macharakterystyczne miętowo-zielone nuggetsyktóre są długie i pięknie zwężanegłęboki fioletowy odcień. Ale tym, co sprawia, że ​​te pąki są niezwykle zauważalne, są pomarańczowe włoski i białe trichomy.

W porównaniu do innych popularnych odmian, Purple Sunset wyróżnia się smakiem i aromatem. Jeśli szukasz przyjemnego doświadczenia w paleniu, jest to odmiana konopi dla Ciebie. Pyszne owocowe smaki i kwiatowy aromat sprawiają, że te pąki przypominają deser. Łagodny smak i zapach Purple Sunset wprowadzi Cię w stan odprężenia i pomoże Ci się zrelaksować.

Korzyści medyczne

Łagodny i łagodny haj,Purple Sunset ma działanie uspokajającektóre pomogą Ci zrelaksować się na koniec stresującego dnia. Najlepsze w tej odmianie jest to, że relaksowi nie towarzyszy letarg.Purple Sunset jest środkiem rozluźniającym, ale nie uspokajającym, dzięki czemu będziesz w pełni funkcjonalny i miał kontrolę.

Ten rodzaj delikatnego haju jest idealny dla osób, które chcą wyciszyć umysł i odpocząć od codziennych stresów. Jest to szczególniedobre dla pacjentów z lękiem, depresją, stresem lub ADHDponieważ resetuje mózg i sprawia, że ​​czujesz się komfortowo w swoim ciele. Badania medyczne potwierdzają stosowaniekonopie indyjskie na ADHD.

Purple Sunset jest również lekko energetyzujący, szczególnie na początku. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się na okazje, gdy nie czujesz się najlepiej i potrzebujesz lekkiego podniesienia na duchu. Delikatne uczucie kojące, jakie towarzyszy temu szczepowi, sprawia, że ​​takIdealny do regulowania wahań nastroju, nudności lub utraty apetytu.

Idealna na każdą okazję. Purple Sunset możesz zapalić, jeśli jesteś na imprezie w domu ze znajomymi w południe lub gdy chcesz wyłączyć umysł w czwartkowy wieczór. Upewnij się tylko, że jesteś w bezpiecznym i wygodnym miejscu i nie masz żadnych pilnych zadań do załatwienia.Każdy może palić Purple Sunseti jest to solidna opcja dla początkujących palaczy lub osób, które chcą łagodnego, codziennego haju!

Uprawa i sprzedaż

Wind Down With Purple Sunset - Strain Information And Review | 420DC DC's Local Cannabis Community (3)

Rośliny Purple Sunset wymagają bardzo niewielkiej pielęgnacji i sąłatwe w uprawie, co czyni je idealnymi dla początkujących hodowców. Niezwykle odp*rna odmiana, dzięki której nie musisz się martwić takimi problemami, jak szkodniki, roztocza czy zmiany temperatury.

Fioletowe rośliny o zachodzie słońcazaczynają kwitnąć po 10–11 tygodniachi będziegotowe do zbioru w ciągu 12 tygodni. Idealny czas zbioru roślin uprawianych na zewnątrz przypada na połowę października. Możesz spodziewać się zwartych pąków i łatwych zbiorów. Nasiona możesz kupić od oryginalnych hodowców, Ethos Genetics, lub od sprzedawcy w Twojej okolicy.

Hybryda z dominacją Indici wytwarza gęste pąki z grubą warstwą żywicy i egzotycznymi kwiatami, które będą perfumować Twój ogród. Ponieważ maksymalna wysokość tej rośliny wynosi około 1 metra, nie będziesz potrzebować dużo przestrzeni w pionie, aby wyhodować tę odmianę. Zamiast tego rośliny rosną bocznie, z grubymi gałęziami po obu stronach, które można łatwo przyciąć.

Chociaż roślinę można uprawiać w pomieszczeniu lub na zewnątrz, różnica warunków wpływa na plon odmiany.Rośliny uprawiane w pomieszczeniach zamkniętych dają około 0,5 do 1 uncji na stopę kwadratową (300 gramów na metr kwadratowy), podczas gdy rośliny uprawiane na zewnątrz dają około 10 do 15 uncji na roślinę (400 gramów na metr).

Jeśli używasz namiotu do uprawy, pamiętaj o dostosowaniu ustawień temperatury i wilgotności.Idealny zakres temperatur wynosi od 70 do 80 stopni.Stosowanie nasion feminizowanych pomoże Ci utrzymać wielkość plonów i jakość odmiany.

Recenzje i ceny

Purple Sunset to popularna odmiana, dostępna w większości aptek w DC. Klienci pozytywnie wypowiadają się o jego działaniu, a recenzje chwalą trwały, łagodny haj. Odmiana ta łagodzi i relaksuje ciało i mózg. Palacze doceniają kwiatowy i owocowy aromat i smak, które zapewniają bardzo przyjemne doznania.

Idealny do wieczornych spotkań towarzyskich z przyjaciółmi lub odpoczynku w samotności, ten pączek jest niesamowity do regularnego użytku. Średni koszt Purple Sunset wynosi około 12–15 dolarów za gram.Dowiedz się, jak dostarczyć trawkę online w Waszyngtoniei upewnij się, że robisz zakupy wyłącznie w ramach usług prezentowych zgodnych z Inicjatywą 71.

Możesz także kupić uncję za 180–200 USD, ćwierć funta za 540–560 USD i pół funta za około 900 USD. Recenzje zioła Purple Sunset skupiają się na jego podnoszącym na duchu działaniu i euforycznym uczuciu, jakie daje, nie wspominając już o niesamowitym smaku.Działa dobrze dla początkujących i doświadczonych użytkowników konopi indyjskich i jest odpowiedni na każdą porę dnia.

Uniwersalny charakter Purple Sunset sprawia, że ​​jest on tak popularny. Czasami klienci skarżyli się na lekkie zawroty głowy po paleniu tej odmiany. Chociaż najczęstszą opinią jest to, że Purple Sunset sprawi, że będziesz mieć ochotę na przekąskę, więc pamiętaj, aby mieć pod ręką przekąski.

Wind Down With Purple Sunset - Strain Information And Review | 420DC DC's Local Cannabis Community (4)

[Przeczytaj takżeJak wysoka: Co to jest THC-O i jak silny jest?]

Powiązane pytania

Czy Purple Sunset to Indica czy Sativa?

Purple Sunset to odmiana hybrydowa zawierająca około 60% Indica i 40% Sativa. Ma również poziom THC wynoszący 22 procent i działa kojąco, ale nie uspokajająco. Pacjenci cierpiący na stres, stany lękowe, depresję, wahania nastroju i ADD mogą odnieść korzyści ze stosowania tej odmiany, w której dominuje Indica. Łagodny haj, kwiatowy zapach i owocowy smak sprawiają, że ta odmiana jest idealna do regularnego stosowania.

Jaka jest najsilniejsza fioletowa odmiana?

Grape Ape, Purple Urkle i Purple Berry to tylko niektóre z nichnajsilniejsze fioletowe odmiany konopi. Gęste pąki tych roślin konopi mają odcienie różu i fioletu. Tony te pojawiają się w roślinach o wysokim stężeniu antocyjanów i mają działanie przeciwutleniające. Często charakteryzujące się bogatym profilem smakowym, odmiany fioletowe mają aromaty owocowe lub winogronowe.

Jeśli nadal chcesz poznać dostępne opcje, możesz zacząć od tegoPrzewodnik turystyczny dotyczący znajdowania chwastów w DC.

Dołącz do naszej listy e-mailowej, aby otrzymywać najświeższe informacje o ofertach i inne informacje!Kliknij tutaj!

Odpręż się przy fioletowym zachodzie słońca – informacje i recenzja odmiany | Lokalna społeczność zajmująca się konopiami indyjskimi 420DC DC (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Clemencia Bogisich Ret

Last Updated:

Views: 5999

Rating: 5 / 5 (60 voted)

Reviews: 83% of readers found this page helpful

Author information

Name: Clemencia Bogisich Ret

Birthday: 2001-07-17

Address: Suite 794 53887 Geri Spring, West Cristentown, KY 54855

Phone: +5934435460663

Job: Central Hospitality Director

Hobby: Yoga, Electronics, Rafting, Lockpicking, Inline skating, Puzzles, scrapbook

Introduction: My name is Clemencia Bogisich Ret, I am a super, outstanding, graceful, friendly, vast, comfortable, agreeable person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.